UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy te stado baranów przeczytało odnosnie czego jest protest ? Komentują jak bez pomyslenia przeciwko czemu komentują. Idą jak stado baranów bo protest jakiś to bede drzeć japę jak wszyscy. Brak słów. Sędzia ma być karany, śedzia ma odpowiadać karnie, śedzia ma dostawać mandaty za niebezpieczną jazdę samochodem, za jazdę w stanie nietrzeźwości, za kradzieże w sklepach itp - Stado baranów najpierw w internecie sypie wulgaryzmami na sędziów że te cos w sklepie ukradł i kary nie dostał, a potem lezie na protest popierać bezkarność sędziów.


Anuluj