Wybrany wątek opinii
Najlepsze było jak wczoraj w Warszawie żałosnym głosem przed Sejmem krzyczał przez mikrofon cytuję: "witam garstkę obywateli "- mało nie płakał i wył jak mało ludzi przyszło pod Sejm. Myślałem, że pęknę ze śmiechu !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Ludzi mało przyszło, bo już sił nie mają. Za komuny też nie przychodzili, do czasu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0