Wybrany wątek opinii

Najlepsze było jak wczoraj w Warszawie żałosnym głosem przed Sejmem krzyczał przez mikrofon cytuję: "witam garstkę obywateli "- mało nie płakał i wył jak mało ludzi przyszło pod Sejm. Myślałem, że pęknę ze śmiechu !!!!!
(2019.12.20)
Ludzi mało przyszło, bo już sił nie mają. Za komuny też nie przychodzili, do czasu.
(2019.12.20)
Powrót do komentarzy