UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

sędziowie są oderwani od reszty społeczeństwa, żyją w równoległym świecie, sprawy trwają lata a wyroki są oderwane od sprawiedliwości, jak sędziemu krzywda to dożywocie jak obywatelowi to może on nie chciał albo zapomniał się, trzeba reformować a nie podporządkowywać, edukować i sprawdzać merytorykę wyroków, jednym słowem przewietrzyć towarzystwo ale nie uzależniać od jeszcze mniej inteligentnej i roztropnej większości w sejmie