Brawo. Już straciłem nadzieję na zdrowy rozsądek. Trafny komentarz. Pozdrawiam. ktoś tam jakis
Brawo. Już straciłem nadzieję na zdrowy rozsądek. Trafny komentarz. Pozdrawiam.