Wybrany wątek opinii

Brawo organizatorzy, a trolami pisowskimi nie warto się przejmować.
(2019.12.19)
Sam jesteś troll udajesz cwaniaka podpisz się swoim nazwiskiem odłam Kodu czy komuny
Zygos (2019.12.19)
Powrót do komentarzy