UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sądy w Elblągu to "gang Olsena". Nie przestrzegają zapisów powszechnego prawa, nie potrafią nawet normalnie sklecić odpowiedzi do stron czy w protokołach robią błędy merytoryczno-ortograficzne. Szczerze mówiąc za łaskawie ustawodawca się obchodzi z Sędziami obecnie. Powinno się im sprawdzić najpierw posiadanie prawdziwej matury, a co dopiero jeszcze chronić uwite ciepłe gniazdko, gdzie czuć się mogą bezkarnie i szkodzić całej masie niewinnych ludzi za pośrednictwem wyroków i przymusu państwowego.
Bezpartyjny i zniesmaczony