UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zapraszam wszystkich poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości do dochodzenia swych praw po przez odszkodowania oraz wymierzania sprawiedliwości tym "biednym sędziom"zarabiającym kilkakrotnie wyżej niż przeciętny mieszkaniec elbląga. sędziowie od 7 000 zł w góre nętto zarabiają a często ich praca przejawia się na szkody, brak wiedzy, zuchwalstwo, kumoterstwo, lekkomyślność i niedbalstwo.

Bezpartyjny obserwator