UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sądy w Elblągu to "gang Olsena". Nie przestrzegają zapisów powszechnego prawa, nie potrafią nawet normalnie sklecić odpowiedzi do stron czy w protokołach robią błędy merytoryczno-ortograficzne. Szczerze mówiąc za łaskawie ustawodawca się obchodzi z Sędziami obecnie. Powinno się im sprawdzić najpierw posiadanie prawdziwej matury, a co dopiero jeszcze chronić uwite ciepłe gniazdko, gdzie czuć się mogą bezkarnie i szkodzić całej masie niewinnych ludzi za pośrednictwem wyroków i przymusu państwowego.

Bezpartyjny i zniesmaczony