UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

sędziowie są oderwani od reszty społeczeństwa, żyją w równoległym świecie, sprawy trwają lata a wyroki są oderwane od sprawiedliwości, jak sędziemu krzywda to dożywocie jak obywatelowi to może on nie chciał albo zapomniał się, trzeba reformować a nie podporządkowywać, edukować i sprawdzać merytorykę wyroków, jednym słowem przewietrzyć towarzystwo ale nie uzależniać od jeszcze mniej inteligentnej i roztropnej większości w sejmie


Anuluj