55
07.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
w normalnej wolnej Polsce nie wolskiej nie było by doktoratu, a z czego robił doktorat nasz naczelnik państwa? :D
wolak nie polak (2019.12.08)

info

7  
  2
z morderstw i kradziezy bogu ducha winnych, nie uwierzysz ale za 50 lat ten kto siedział w wiezieniu za gwałt i zabojstwo będzie bohaterem i kombatantem
(2019.12.08)
"Z czego żyli "wyklęci", siedząc w lasach?"- z rozbójnictwa, jak rozbójnik Rumcajs.
(2019.12.08)
Chłopów to właśnie okradali komuniści, najlepierw zabierali im maszyny i ziemię czy jakieś inne co bardziej cenne rzeczy, a potem kradli dostawy obowiązkowe, dlatego chłopi popierali tych co w lasach siedzieli i walczyli z komuną z resztą wielu chłopów było w podziemiu po wojnie.
(2019.12.08)
Mnie interesuje co robią potomkowie takich jak ten UB-owiec czy przypadkiem nie ,, bronią" dzisiaj demokracji, albo nie pracują w instytucjach publicznych, bo nie powinni mieć takiego prawa.
(2019.12.08)
Jak to z czego? Pomagali im Polacy, jedzenie dawali rolnicy, bo nie chcieli, żeby w Polsce zabrali im ziemię i kołchozy budowali. Całe wioski się zzrzucały, żeby pomóc tym, co walczyli z czerwonymi bandytami. Poza tym wielu z nich miało swoje gospodarstwa rolne.
(2019.12.08)
Z morderstw i kradzieży oczywiście żyli ludzie z UB, SB, PZPR, KBW czy Milicji Obywatelskiej. No i Komuchy co przyjechali na tankach w 1944 do Polski mordowali i gwałcili, na szczęście dzisiaj już nikt nie uważa ich za bohaterów i wyzwolicieli.
(2019.12.08)
Dobrze napisane- wysiłek psychiczny i intelektualny to nieznane sprawy dla komunistów. :D
(2019.12.08)

info

5  
  6
A Pan Ślaski to juz złożył akces z, ,uszamnowaniem, ,?
nikt21 (2019.12.08)

info

2  
  3
banasie wtedy też byli. .. ..
(2019.12.08)

info

2  
  2