UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mnie interesuje co robią potomkowie takich jak ten UB-owiec czy przypadkiem nie ,, bronią" dzisiaj demokracji, albo nie pracują w instytucjach publicznych, bo nie powinni mieć takiego prawa.
Mnie interesuje co robią potomkowie takich jak ten UB-owiec czy przypadkiem nie ,, bronią" dzisiaj demokracji, albo nie pracują w instytucjach publicznych, bo nie powinni mieć takiego prawa.