UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mnie interesuje co robią potomkowie takich jak ten UB-owiec czy przypadkiem nie ,, bronią" dzisiaj demokracji, albo nie pracują w instytucjach publicznych, bo nie powinni mieć takiego prawa.


Anuluj