Wybrany wątek opinii
Kiedyś ubecy donosili na zwykłych ludzi, teraz zwykli ludzie mają radochę w wygrzebywaniu ubeckich życiorysów i "doktoryzowanie"się na truchle nieboszczyków, czym się różnią? Panie Ślaski ten doktorat to jaki będzie miał temat? "Nekrofilia"? Mam krytyczny stosunek do tamtych czasów, ale tych pańskich paszkwili nie da się czytać, wywlekanie osobistych słabości to też temat pańskiej pracy? Jakaś moda ostatnio na ipeenowskie doktoraty.
Do moderacji
Odpowiedz
26
45
@skrzypce - z życiorysu "miałem 8 lat umarł mnie ojciec. Czasy były wtedy bardzo ciężkie, więc matka wysłała mnie do rodziny w Sandomierskiej ziemi. Tam gdy miałem 7 lat zacząłem chodzić do szkoły. "no prawdziwy członek resoru. .analfabeta, sadysta i nierób
Do moderacji
Odpowiedz
12
6
Mnie interesuje co robią potomkowie takich jak ten UB-owiec czy przypadkiem nie ,, bronią" dzisiaj demokracji, albo nie pracują w instytucjach publicznych, bo nie powinni mieć takiego prawa.
Do moderacji
Odpowiedz
10
7