UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z morderstw i kradzieży oczywiście żyli ludzie z UB, SB, PZPR, KBW czy Milicji Obywatelskiej. No i Komuchy co przyjechali na tankach w 1944 do Polski mordowali i gwałcili, na szczęście dzisiaj już nikt nie uważa ich za bohaterów i wyzwolicieli.