UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak to z czego? Pomagali im Polacy, jedzenie dawali rolnicy, bo nie chcieli, żeby w Polsce zabrali im ziemię i kołchozy budowali. Całe wioski się zzrzucały, żeby pomóc tym, co walczyli z czerwonymi bandytami. Poza tym wielu z nich miało swoje gospodarstwa rolne.