UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chłopów to właśnie okradali komuniści, najlepierw zabierali im maszyny i ziemię czy jakieś inne co bardziej cenne rzeczy, a potem kradli dostawy obowiązkowe, dlatego chłopi popierali tych co w lasach siedzieli i walczyli z komuną z resztą wielu chłopów było w podziemiu po wojnie.


Anuluj