UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z morderstw i kradzieży oczywiście żyli ludzie z UB, SB, PZPR, KBW czy Milicji Obywatelskiej. No i Komuchy co przyjechali na tankach w 1944 do Polski mordowali i gwałcili, na szczęście dzisiaj już nikt nie uważa ich za bohaterów i wyzwolicieli.