A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@skrzypce, szkoda że nie zrobiono tak jak z archiwami stasi w Niemczech po zburzeniu muru, wiedzieli byśmy kto donosił, kto był zwykłą sz..a nie teraz co i rusz wypływają "kwiatki"i władzę mają ci co mają dostęp do teczek. Moim zdaniem ta seria wybitnie pokazuje jakie szuje żyły wśród nas i ile złego uczynili.
prawdziwy patriota, bohater tamtych czasów. piękna karta historii.
Typowe dla UBekow którzy teraz określają się jako współczesna elyta. Sk.....syny teraz bronią "demokracji "
Bolszewia żyje i się ma dobrze. Dokad duch Marksa i Lenina będzie zatruwał ciemne masy , nigdy nie wydobędziemy się z poddaństwa i nie osiągniemy wielkosci
@Zbych - No tak, tobie nie grozi wielkość.
a teraz wladza ma PIOTROWICZA. .. .. INKA.
Z czego żyli "wyklęci", siedząc w lasach?
zamiast zadawać idiotyczne pytania, zajmij się tematem, sięgnij do źródeł i wtedy będziesz wiedział
gaje minusuja
Coraz rzadziej zaglądam na Portel. A takie teksty tylko mnie utwierdzają w tym, że robię dobrze. Promujecie jakieś żenujące wypociny IPN.