55
07.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@skrzypce, szkoda że nie zrobiono tak jak z archiwami stasi w Niemczech po zburzeniu muru, wiedzieli byśmy kto donosił, kto był zwykłą sz..a nie teraz co i rusz wypływają "kwiatki"i władzę mają ci co mają dostęp do teczek. Moim zdaniem ta seria wybitnie pokazuje jakie szuje żyły wśród nas i ile złego uczynili.
JiLniezalogowany (2019.12.07)

info

16  
  3
prawdziwy patriota, bohater tamtych czasów. piękna karta historii.
(2019.12.07)
Typowe dla UBekow którzy teraz określają się jako współczesna elyta. Sk.....syny teraz bronią "demokracji "
Gość 45 (2019.12.07)
Bolszewia żyje i się ma dobrze. Dokad duch Marksa i Lenina będzie zatruwał ciemne masy , nigdy nie wydobędziemy się z poddaństwa i nie osiągniemy wielkosci
Zbych (2019.12.07)
@Zbych - No tak, tobie nie grozi wielkość.
(2019.12.07)
a teraz wladza ma PIOTROWICZA. .. .. INKA.
(2019.12.07)

info

12  
  5
Z czego żyli "wyklęci", siedząc w lasach?
(2019.12.07)
zamiast zadawać idiotyczne pytania, zajmij się tematem, sięgnij do źródeł i wtedy będziesz wiedział
chin (2019.12.07)
gaje minusuja
(2019.12.08)
Coraz rzadziej zaglądam na Portel. A takie teksty tylko mnie utwierdzają w tym, że robię dobrze. Promujecie jakieś żenujące wypociny IPN.
(2019.12.08)