Wybrany wątek opinii

Z czego żyli "wyklęci", siedząc w lasach?
(2019.12.07)
zamiast zadawać idiotyczne pytania, zajmij się tematem, sięgnij do źródeł i wtedy będziesz wiedział
chin (2019.12.07)
"Z czego żyli "wyklęci", siedząc w lasach?"- z rozbójnictwa, jak rozbójnik Rumcajs.
(2019.12.08)
Jak to z czego? Pomagali im Polacy, jedzenie dawali rolnicy, bo nie chcieli, żeby w Polsce zabrali im ziemię i kołchozy budowali. Całe wioski się zzrzucały, żeby pomóc tym, co walczyli z czerwonymi bandytami. Poza tym wielu z nich miało swoje gospodarstwa rolne.
(2019.12.08)
Mieli gospodarstwa rolne. Pewnie tak tylko kto na nich robił jak oni siedzieli w lesie kradli i mordowali.
tykjr (2019.12.08)
Powrót do komentarzy