Wybrany wątek opinii

z morderstw i kradziezy bogu ducha winnych, nie uwierzysz ale za 50 lat ten kto siedział w wiezieniu za gwałt i zabojstwo będzie bohaterem i kombatantem
(2019.12.08)
Z morderstw i kradzieży oczywiście żyli ludzie z UB, SB, PZPR, KBW czy Milicji Obywatelskiej. No i Komuchy co przyjechali na tankach w 1944 do Polski mordowali i gwałcili, na szczęście dzisiaj już nikt nie uważa ich za bohaterów i wyzwolicieli.
(2019.12.08)
Powrót do komentarzy