UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chłopów to właśnie okradali komuniści, najlepierw zabierali im maszyny i ziemię czy jakieś inne co bardziej cenne rzeczy, a potem kradli dostawy obowiązkowe, dlatego chłopi popierali tych co w lasach siedzieli i walczyli z komuną z resztą wielu chłopów było w podziemiu po wojnie.