UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg to tylko stan umysłu. Pasy i czerwony pasek dla rowerzystów czyli można jechać a jeżeli jeden kierowca auta się zatrzymał to drugi też ma taki obowiązek. Kierowcy aut poruszający się po Elblągu jeżdżą fatalnie prawie jak na wsi.
je2bnik