UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg to tylko stan umysłu. Pasy i czerwony pasek dla rowerzystów czyli można jechać a jeżeli jeden kierowca auta się zatrzymał to drugi też ma taki obowiązek. Kierowcy aut poruszający się po Elblągu jeżdżą fatalnie prawie jak na wsi.

je2bnik

Anuluj