UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze przed przejściem, bezględnie obserwuje czy ktoś nie jedzie. Roweru oczywiście przeprowadzam, tam gdzie nie ma przejazdu dla rowerzystów. Czy to takie trudne ?

elblazanin1993

Anuluj