UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze przed przejściem, bezględnie obserwuje czy ktoś nie jedzie. Roweru oczywiście przeprowadzam, tam gdzie nie ma przejazdu dla rowerzystów. Czy to takie trudne ?
elblazanin1993
Zawsze przed przejściem, bezględnie obserwuje czy ktoś nie jedzie. Roweru oczywiście przeprowadzam, tam gdzie nie ma przejazdu dla rowerzystów. Czy to takie trudne ?
elblazanin1993