UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zawarłem we wcześniejszej swojej wypowiedzi pytanie "ile lat miał kierowca Mercedesa?" Pytałem bo wiem. Skierowane było do redakcji szanownego portElu. Nikt nie udzielił odpowiedzi. Nikt z komentujących do pytania się nie odniósł. Zapytacie a kogo to obchodzi? Ano pewnie poszkodowaną gdyż została poturbowana przez duuużo starszego od siebie kierowcę który ma ograniczoną przez wiek percepcję. Wielu tu mędrkuje ale nikt nie pomyślał że kwalifikacja podobnego przewinienia jest zależna od obrażeń i czasu niezdolności do funkcjonowania ofiary. Pomijając wszystko poziom komentu na portElu jest żenujący. Pozdrawiam wszystkich którzy potrafili wypowiedzieć się merytorycznie.