UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za głupota robić oznakowanie dla rowerzystów, skoro nie ma tam ścieżki rowerowej, rower powinien tam bycć bezwzględnie przeprowadzony!!!Zwłaszcza, że w środkowym pasie są torowiska.
Red
Co za głupota robić oznakowanie dla rowerzystów, skoro nie ma tam ścieżki rowerowej, rower powinien tam bycć bezwzględnie przeprowadzony!!!Zwłaszcza, że w środkowym pasie są torowiska.
Red