UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za głupota robić oznakowanie dla rowerzystów, skoro nie ma tam ścieżki rowerowej, rower powinien tam bycć bezwzględnie przeprowadzony!!!Zwłaszcza, że w środkowym pasie są torowiska.

Red

Anuluj