UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak się wydaje i wszyscy komentatorzy, że my, Polacy, jesteśmy totalnymi idiotami i zdecydowanie nie powinniśmy jeździć po drogach publicznych
Olimpijska
Jak się wydaje i wszyscy komentatorzy, że my, Polacy, jesteśmy totalnymi idiotami i zdecydowanie nie powinniśmy jeździć po drogach publicznych
Olimpijska