UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak się wydaje i wszyscy komentatorzy, że my, Polacy, jesteśmy totalnymi idiotami i zdecydowanie nie powinniśmy jeździć po drogach publicznych

Olimpijska

Anuluj