UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma szacunku dla ludzi, którzy przechodzą przez ulicę, kierowcy ci jeżdżą tak, jakby byli w Bagdadzie, a policja nic nie robi.

Andzej Chudcki

Anuluj