UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma szacunku dla ludzi, którzy przechodzą przez ulicę, kierowcy ci jeżdżą tak, jakby byli w Bagdadzie, a policja nic nie robi.
Andzej Chudcki
Nie ma szacunku dla ludzi, którzy przechodzą przez ulicę, kierowcy ci jeżdżą tak, jakby byli w Bagdadzie, a policja nic nie robi.
Andzej Chudcki