UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na jezdni gdzie są dwa pasy w jednym kierunku powinien być zakaz zatrzymywania się przed przejściem dla pieszych, wiem że jest to utrudnienie dla pieszych ale uratuje wiele istnień ludzkich. Co z tego, że w takich przypadkach jest wina kierowcy jak człowiek ginie.

JARIS