A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co z tego, że nie dotyczy, to co? Jak będzie jechać rozpędzona cięzarówka to będziesz pod nią wyjeżdżać bo masz pierwszeństwo? Trzeba myśleć i mieć ograniczone zaufanie na drodze. Tak samo jest w prawie, że nie można ludzi ganiać z siekierą to co jak ktoś będzie do Ciebie leciał z siekierą to też będziesz stał i nic nie robił, bo w prawie jest napisane, że tamten nie ma prawa lecieć do Ciebie z siekierą?
Można wprowadzić dodatkowe oznakowanie i ograniczenie prędkości przed skrzyżowaniem z droga rowerową . Ogólnie kierowcy jeżdżą za szybko po Elblagu i lekceważą pieszych.
Głupiś ty aż w koło latasz, januszu...
Pokaż mi przepis z tą siekierą. W prawie jest napisane, że rowerzysta ma pierwszeństwo a kierowca ma mu ustąpić - koniec kropka. I jeśli dojdzie do wypadku tylko i wyłącznie kierowca jest winny, i nie ma nic do rzeczy, prędkość rowerzysty, czy zastosował zasadę ograniczonego zaufania - winny jest jasno wskazany przez prawo. I to kierowca ma zrobić wszystko by nie uderzyć na przejeździe dla rowerów w rowerzystę. Czy to tak trudno zrozumieć?? A odbijając piłeczkę, to jeśli przez drogę dla rowerów będzie jechał pług odśnieżający to w niego przywalisz, bo masz pierwszeństwo? Bo przecież pług to pojazd który nie powinien tam się poruszać??
Jada po chodniku rowerem potem nagle wjezdzaja na pasy i mamy wypadki. Jak długo będzie przyzwolenie by rowerzysci i ci na hulajnogach szaleli po chodnikach i zebrach. Nie ma na nich siły a policja . Co mandatów nie ma.
żebyś nogi sobie poucinał podczas wyprzedzania na przejściu,
Ja tak często mam przechodząc Królewiecką na wysokości ZSG. Tam to się często zdarza. Dlatego zawsze czekam aż kierowcy na obu pasach się zatrzymają. CHCĘ ŻYĆ.
Piekne 124
ty matka ci rozum z pieluchami wyprała
To w takim razie tam gdzie jest możliwość wtargnięcia łosia na autostradę albo ekspresówkę powinien być zakaz ruchu, wiem że to spowoduje utrudnienie dla kierowców ale uratuje wiele istnień ludzkich i zwierzęcych. Co z tego że wina jest zwierząt skoro często giną zwierzęta i ludzie.