UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na jezdni gdzie są dwa pasy w jednym kierunku powinien być zakaz zatrzymywania się przed przejściem dla pieszych, wiem że jest to utrudnienie dla pieszych ale uratuje wiele istnień ludzkich. Co z tego, że w takich przypadkach jest wina kierowcy jak człowiek ginie.
JARIS