UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Racja niektórzy rowerzyści nie patrzą na nic,i niektórzy kierowcy też,tak jak i piesi chodzą po ścieżkach rowerowych,i to jest impuls dla władz miasta żeby zrobićścieżki bezkolizyjne dla wszystkich a dla rowerów po zatrzymaniu i rozejrzeniu się dopiero przejazd przez pasy,rowerów i np,hulajnóg będzie coraz więcej i dobrze mniej samochodów na drogach,ale jak zwykle władza za tym nie nadąrza....