53
04.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W kartony to poszła Hanka mondralo
(2019.11.05)
Dzwig, dzwigowi wilkiem,jechal na przekop, a tu Wilk w poprzek drogi, mowia wilk wilkowi oka nie wykole, wiec co mial dzwig robic , sruu do rowu, teraz rozdziobia go kruki i wrony,pytacie dlaczego, ..? bo jechal jak szalony. I z tej to powiastki moral jest taki, nie jedz za szybko ,bo nie tylko kruki,ale rozdziobac Cie moga i szpaki.
Sep (2019.11.05)
Ta ludzie na wsi mowia, sasiadce kury sie przestaly niesc, czlowieku co ty wypisujesz, jak mogly sie niesc kiedy dzwig mial wylaczonego koguta, kury sie niosa jak kogut jest w akcji, albo jak je depcze, ten nie byl w akcji i mial koguta wylaczonego.Na drugi raz pomysl co piszesz, bo kazdy na wsi wie ,ze na kurach sie nie znasz i nikt Ci nie da roboty nawet do macania tych kur.
Kurkawodna (2019.11.05)
Kogo -- wilka
(2019.11.05)
Zaden kierowca nie musi panowac nad osiami, powinien panowac nad kierownica, jak jest trzezwy, a jak nie ..to albo sie uda,, albo cie drogowka dopadnie, albo row , kalectwo a moze i smierc ,- czyli piles nie jedz, jadles - wypij
(2019.11.05)
Ty maruda, znasz bajke o dzwigu? .... nie zamknij drzwi gowniarzu!!!.
(2019.11.05)
On więcej na wstecznym przejechał niż ty do przodu więc się nie udzielaj
Golfiarz (2019.11.05)
Z PRLu to chyba ty jestes . Ten dzwig to jeden z nowszych w okolicy.
Npk (2019.11.05)
Jakby umiał i miał pojęcie to by nie było jął jest mądrale co się udzielacie .On i droga ...i leży w rowie co maja do tego gabaryty....prędkość ,brawura i stan techniczny pojazdu były przyczyna wypadku czy tam kolizji nie ma udziału osbo trzecich .Tak się składa ,że jeżdżę większym wiec wiem co pisze amatorze !
(2019.11.05)
Może kierowca zasnął taka wolna jazda nuży tez tak mam
(2019.11.05)

info

0  
  0