A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W kartony to poszła Hanka mondralo
Dzwig, dzwigowi wilkiem,jechal na przekop, a tu Wilk w poprzek drogi, mowia wilk wilkowi oka nie wykole, wiec co mial dzwig robic , sruu do rowu, teraz rozdziobia go kruki i wrony,pytacie dlaczego, ..? bo jechal jak szalony. I z tej to powiastki moral jest taki, nie jedz za szybko ,bo nie tylko kruki,ale rozdziobac Cie moga i szpaki.
Ta ludzie na wsi mowia, sasiadce kury sie przestaly niesc, czlowieku co ty wypisujesz, jak mogly sie niesc kiedy dzwig mial wylaczonego koguta, kury sie niosa jak kogut jest w akcji, albo jak je depcze, ten nie byl w akcji i mial koguta wylaczonego.Na drugi raz pomysl co piszesz, bo kazdy na wsi wie ,ze na kurach sie nie znasz i nikt Ci nie da roboty nawet do macania tych kur.
Kogo -- wilka
Zaden kierowca nie musi panowac nad osiami, powinien panowac nad kierownica, jak jest trzezwy, a jak nie ..to albo sie uda,, albo cie drogowka dopadnie, albo row , kalectwo a moze i smierc ,- czyli piles nie jedz, jadles - wypij
Ty maruda, znasz bajke o dzwigu? .... nie zamknij drzwi gowniarzu!!!.
On więcej na wstecznym przejechał niż ty do przodu więc się nie udzielaj
Z PRLu to chyba ty jestes . Ten dzwig to jeden z nowszych w okolicy.
Jakby umiał i miał pojęcie to by nie było jął jest mądrale co się udzielacie .On i droga ...i leży w rowie co maja do tego gabaryty....prędkość ,brawura i stan techniczny pojazdu były przyczyna wypadku czy tam kolizji nie ma udziału osbo trzecich .Tak się składa ,że jeżdżę większym wiec wiem co pisze amatorze !
Może kierowca zasnął taka wolna jazda nuży tez tak mam