UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby umiał i miał pojęcie to by nie było jął jest mądrale co się udzielacie .On i droga ...i leży w rowie co maja do tego gabaryty....prędkość ,brawura i stan techniczny pojazdu były przyczyna wypadku czy tam kolizji nie ma udziału osbo trzecich .Tak się składa ,że jeżdżę większym wiec wiem co pisze amatorze !