UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zaden kierowca nie musi panowac nad osiami, powinien panowac nad kierownica, jak jest trzezwy, a jak nie ..to albo sie uda,, albo cie drogowka dopadnie, albo row , kalectwo a moze i smierc ,- czyli piles nie jedz, jadles - wypij


Anuluj