Wybrany wątek opinii

I zlom wreszcie poległ, popatrzcie z jakiej epoki ten dźwig. Już dawno powinien być przetopiny relikt z PRL u.
(2019.11.05)
Z PRLu to chyba ty jestes . Ten dzwig to jeden z nowszych w okolicy.
Npk (2019.11.05)
Powrót do komentarzy