Wybrany wątek opinii

Ten dźwig jest wyposażony w 2 osie skrętne sterowane hydrauliką . Przyczyną wypadku było pęknięcie węża tylnej osi skretnej w wyniku czego kierowca stracił panowanie nad osiami i doszło do wypadku .
Kierowca międzynarodowy (2019.11.04)
Tylna os jest w czasie jazdy zablokowana i żaden wąż nie ma wpływu na włączenie jej w czasie jazdy
Krz (2019.11.05)
Zaden kierowca nie musi panowac nad osiami, powinien panowac nad kierownica, jak jest trzezwy, a jak nie ..to albo sie uda,, albo cie drogowka dopadnie, albo row , kalectwo a moze i smierc ,- czyli piles nie jedz, jadles - wypij
(2019.11.05)
Powrót do komentarzy