Wybrany wątek opinii
Niedostosowanie prędkości jazdy to stanu techniczno warunków drogowych oraz możliwości starszego pana ot to taki tego finał gratulacje PiS rozdać więcej pieniędzy
Do moderacji
Odpowiedz
8
30
Ten starszy pan jak to określiłeś lepiej jeździ niż nie jeden młody. Dźwig to specyficzne pojazdy wystarczy złapać pobocza i ląduje w rowie
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
nie porównuj młodego kierowcy do emeryta z wieloletnim doświadczeniem. .. .co chcesz udowodnic? ze stary jezdzi lepiej, chcesz wywazac otwarte drzwi ? puknij sie w czolo
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Aleś ty głupi.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Weź lepiej się nie wypowiadaj, jak umie to niech jeździ nawet jak ma 100 lat i nic ci do tego. Poza tym napisali, że to awaria w takich pojazdach przecież może się rozwalić układ kierowniczy czy most, bo pracuje pod dużym przeciążeniem, albo jakieś łożysko. Tak bywa.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
On więcej na wstecznym przejechał niż ty do przodu więc się nie udzielaj
Do moderacji
Odpowiedz
2
2