Wybrany wątek opinii

Niedostosowanie prędkości jazdy to stanu techniczno warunków drogowych oraz możliwości starszego pana ot to taki tego finał gratulacje PiS rozdać więcej pieniędzy
QbeeQ (2019.11.04)
Ten starszy pan jak to określiłeś lepiej jeździ niż nie jeden młody. Dźwig to specyficzne pojazdy wystarczy złapać pobocza i ląduje w rowie
(2019.11.04)
nie porównuj młodego kierowcy do emeryta z wieloletnim doświadczeniem. .. .co chcesz udowodnic? ze stary jezdzi lepiej, chcesz wywazac otwarte drzwi ? puknij sie w czolo
(2019.11.04)
Aleś ty głupi.
(2019.11.04)
Weź lepiej się nie wypowiadaj, jak umie to niech jeździ nawet jak ma 100 lat i nic ci do tego. Poza tym napisali, że to awaria w takich pojazdach przecież może się rozwalić układ kierowniczy czy most, bo pracuje pod dużym przeciążeniem, albo jakieś łożysko. Tak bywa.
(2019.11.04)
On więcej na wstecznym przejechał niż ty do przodu więc się nie udzielaj
Golfiarz (2019.11.05)
Powrót do komentarzy