Wybrany wątek opinii
A ja uważam, że jeśli już ktoś bierze się za pisanie artykułu to powinien zasięgnąć pomocy fachowca i uzywac prawidłowej terminologii. Dźwig to może być osobowy np. (zwany często windą). Natomiast pojazd widniejący na zdjęciach to żuraw samojezdny. Tak zwyczajnie po polsku marudzę sobie.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Ty maruda, znasz bajke o dzwigu? .... nie zamknij drzwi gowniarzu!!!.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0