Wybrany wątek opinii

A ja uważam, że jeśli już ktoś bierze się za pisanie artykułu to powinien zasięgnąć pomocy fachowca i uzywac prawidłowej terminologii. Dźwig to może być osobowy np. (zwany często windą). Natomiast pojazd widniejący na zdjęciach to żuraw samojezdny. Tak zwyczajnie po polsku marudzę sobie.
IFA (2019.11.04)
Ty maruda, znasz bajke o dzwigu? .... nie zamknij drzwi gowniarzu!!!.
(2019.11.05)
Powrót do komentarzy