53
04.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja myślę że o k...A, albo ja p....olę
(2019.11.06)
Janek stogowski wyklepie i za tydzień będzie jeździł po Elblągu hehe
Ja... (2019.11.06)

info

1  
  0
Jak masz cukierki do wymiany to później 35 źle jedzie
(2019.11.07)