A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja myślę że o k...A, albo ja p....olę
Janek stogowski wyklepie i za tydzień będzie jeździł po Elblągu hehe
Jak masz cukierki do wymiany to później 35 źle jedzie