UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakby umiał i miał pojęcie to by nie było jął jest mądrale co się udzielacie .On i droga ...i leży w rowie co maja do tego gabaryty....prędkość ,brawura i stan techniczny pojazdu były przyczyna wypadku czy tam kolizji nie ma udziału osbo trzecich .Tak się składa ,że jeżdżę większym wiec wiem co pisze amatorze !