Wybrany wątek opinii

Nadmierna prędkość i brawura
(2019.11.04)
Patafianie jak nie jeździłeś taką konstrukcją to się nie udzielaj
Sarensherkuleslewandowska (2019.11.04)
@Sarensherkuleslewandowska - Patafianem to trzeba byc zeby sie do rowu w. .. .c takim sprzetem
(2019.11.04)
Nawet jeśli byłaby to wina kierowcy, to cieszysz się z tego wypadku? Jesteś chory.
SławomirB. (2019.11.04)
Jakby umiał i miał pojęcie to by nie było jął jest mądrale co się udzielacie .On i droga ...i leży w rowie co maja do tego gabaryty....prędkość ,brawura i stan techniczny pojazdu były przyczyna wypadku czy tam kolizji nie ma udziału osbo trzecich .Tak się składa ,że jeżdżę większym wiec wiem co pisze amatorze !
(2019.11.05)
Powrót do komentarzy