Wybrany wątek opinii
Nadmierna prędkość i brawura
Do moderacji
Odpowiedz
14
26
Patafianie jak nie jeździłeś taką konstrukcją to się nie udzielaj
Do moderacji
Odpowiedz
26
5
@Sarensherkuleslewandowska - Patafianem to trzeba byc zeby sie do rowu w. .. .c takim sprzetem
Do moderacji
Odpowiedz
6
16
Nawet jeśli byłaby to wina kierowcy, to cieszysz się z tego wypadku? Jesteś chory.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Jakby umiał i miał pojęcie to by nie było jął jest mądrale co się udzielacie .On i droga ...i leży w rowie co maja do tego gabaryty....prędkość ,brawura i stan techniczny pojazdu były przyczyna wypadku czy tam kolizji nie ma udziału osbo trzecich .Tak się składa ,że jeżdżę większym wiec wiem co pisze amatorze !
Do moderacji
Odpowiedz
1
0