44
04.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mysle ze znowu włodarze popsisali sie krotkowzrocznoscia. Budynek jest przy samej drodze, a wiadomo ze tam sie tworza korki, dodatkowo buduje sie w poblizu osiedle. Usytuowanie tak straznicy zamyka możliwośc poszerzenia i drogi i rozbudowy skrzyzowania. Jest tam tyle terenu ze spokojnie mozna by było umiescic straznice pare metrow dalej od drogi.
HvK (2019.11.04)

info

9  
  0
Idź
(2019.11.04)
Ileż razy trzeba pisać wyjaśnienia, że ta lokalizacja nie ma najmniejszego wpływu na sprawność i szybkość reagowania jednostek ratowniczo - gaśniczych. Przestańcie pisać te wasze wyssane z palca obawy. Jeżeli nie rozumiecie udzielanych wyjaśnień i widać nie macie pojęcia o systemie ratownictwa to nie wypowiadajcie tych swoich mądrości. Nie dość, że to głupoty, to jeszcze podsycacie obawy mieszkańców, nie mówiąc o denerwowaniu specjalistów od ratownictwa. POWTARZAM PO RAZ ENTY LOKALIZACJA NIE SPOWODUJE UTRUDNIEŃ W RATOWNICTWIE. PO PIERWSZEJ AKCJI Z NOWEGO MIEJSCA STRAŻAKÓW ZROZUMIECIE, ŻE WASZE OBAWY SĄ BEZPODSTAWNE.
strażak bobEl (2019.11.04)

info

5  
  13
RG zapomnial dopisać, co stanie się z obecną bazą Straż przy ulicy Bema. .
(2019.11.04)

info

7  
  0
@sasuad - też to słyszałem od policjanta. ..
JarekS (2019.11.04)
Hmmm a może wyłączyć na próbę światła na skrzyżowaniu z Saperów jak miało to miejsce przez ostatni weekend i zobaczyć czy będzie płynnie i bezpiecznie.
Elblagpieknemiaato (2019.11.04)

info

5  
  0
@jank - Przecież strażnica na Browarnej zostaje. Do nowej przenosi się tylko ta z Bema.
biebie (2019.11.04)
To dobra wiadomość i bezpieczne miejsce
jank (2019.11.04)
Jak Czytam niektóre komentarze to mnie krew zalewa ale to chyba zazdrości że w końcu strażacy z Elbląga doczekają się pięknej strażnicy. Zamiast krytykować przydało by się wsparcie ale mentalność Polaków nie zna granic. Polak Polakowi jakby mógł to bym nóż w plecy wsadził i tak jest w tym przypadku. Życzę szybkiego ukończenia tej inwestycji i niech dobrze służy dla całego społeczeństwa.
Strażak z OSP (2019.11.05)
A pójdę
(2019.11.05)