A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mysle ze znowu włodarze popsisali sie krotkowzrocznoscia. Budynek jest przy samej drodze, a wiadomo ze tam sie tworza korki, dodatkowo buduje sie w poblizu osiedle. Usytuowanie tak straznicy zamyka możliwośc poszerzenia i drogi i rozbudowy skrzyzowania. Jest tam tyle terenu ze spokojnie mozna by było umiescic straznice pare metrow dalej od drogi.
Idź
Ileż razy trzeba pisać wyjaśnienia, że ta lokalizacja nie ma najmniejszego wpływu na sprawność i szybkość reagowania jednostek ratowniczo - gaśniczych. Przestańcie pisać te wasze wyssane z palca obawy. Jeżeli nie rozumiecie udzielanych wyjaśnień i widać nie macie pojęcia o systemie ratownictwa to nie wypowiadajcie tych swoich mądrości. Nie dość, że to głupoty, to jeszcze podsycacie obawy mieszkańców, nie mówiąc o denerwowaniu specjalistów od ratownictwa. POWTARZAM PO RAZ ENTY LOKALIZACJA NIE SPOWODUJE UTRUDNIEŃ W RATOWNICTWIE. PO PIERWSZEJ AKCJI Z NOWEGO MIEJSCA STRAŻAKÓW ZROZUMIECIE, ŻE WASZE OBAWY SĄ BEZPODSTAWNE.
RG zapomnial dopisać, co stanie się z obecną bazą Straż przy ulicy Bema. .
@sasuad - też to słyszałem od policjanta. ..
Hmmm a może wyłączyć na próbę światła na skrzyżowaniu z Saperów jak miało to miejsce przez ostatni weekend i zobaczyć czy będzie płynnie i bezpiecznie.
@jank - Przecież strażnica na Browarnej zostaje. Do nowej przenosi się tylko ta z Bema.
To dobra wiadomość i bezpieczne miejsce
Jak Czytam niektóre komentarze to mnie krew zalewa ale to chyba zazdrości że w końcu strażacy z Elbląga doczekają się pięknej strażnicy. Zamiast krytykować przydało by się wsparcie ale mentalność Polaków nie zna granic. Polak Polakowi jakby mógł to bym nóż w plecy wsadził i tak jest w tym przypadku.
Życzę szybkiego ukończenia tej inwestycji i niech dobrze służy dla całego społeczeństwa.
A pójdę