UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ileż razy trzeba pisać wyjaśnienia, że ta lokalizacja nie ma najmniejszego wpływu na sprawność i szybkość reagowania jednostek ratowniczo - gaśniczych. Przestańcie pisać te wasze wyssane z palca obawy. Jeżeli nie rozumiecie udzielanych wyjaśnień i widać nie macie pojęcia o systemie ratownictwa to nie wypowiadajcie tych swoich mądrości. Nie dość, że to głupoty, to jeszcze podsycacie obawy mieszkańców, nie mówiąc o denerwowaniu specjalistów od ratownictwa. POWTARZAM PO RAZ ENTY LOKALIZACJA NIE SPOWODUJE UTRUDNIEŃ W RATOWNICTWIE. PO PIERWSZEJ AKCJI Z NOWEGO MIEJSCA STRAŻAKÓW ZROZUMIECIE, ŻE WASZE OBAWY SĄ BEZPODSTAWNE.
strażak bobEl