UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mysle ze znowu włodarze popsisali sie krotkowzrocznoscia. Budynek jest przy samej drodze, a wiadomo ze tam sie tworza korki, dodatkowo buduje sie w poblizu osiedle. Usytuowanie tak straznicy zamyka możliwośc poszerzenia i drogi i rozbudowy skrzyzowania. Jest tam tyle terenu ze spokojnie mozna by było umiescic straznice pare metrow dalej od drogi.

HvK

Anuluj