UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mysle ze znowu włodarze popsisali sie krotkowzrocznoscia. Budynek jest przy samej drodze, a wiadomo ze tam sie tworza korki, dodatkowo buduje sie w poblizu osiedle. Usytuowanie tak straznicy zamyka możliwośc poszerzenia i drogi i rozbudowy skrzyzowania. Jest tam tyle terenu ze spokojnie mozna by było umiescic straznice pare metrow dalej od drogi.
HvK