UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hmmm a może wyłączyć na próbę światła na skrzyżowaniu z Saperów jak miało to miejsce przez ostatni weekend i zobaczyć czy będzie płynnie i bezpiecznie.

Elblagpieknemiaato

Anuluj