UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hmmm a może wyłączyć na próbę światła na skrzyżowaniu z Saperów jak miało to miejsce przez ostatni weekend i zobaczyć czy będzie płynnie i bezpiecznie.
Elblagpieknemiaato
Hmmm a może wyłączyć na próbę światła na skrzyżowaniu z Saperów jak miało to miejsce przez ostatni weekend i zobaczyć czy będzie płynnie i bezpiecznie.
Elblagpieknemiaato