A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Obwodnica pólnocno-wschodnia panie prezydencie albo z tematem korków idę sprawę załatwić do TVN24 !
powiedzcie jak deweloper zarobi na działce
Rosnie straznica ,to troche przesada bo dlaczego parterowy budynek na miasto Elbląg 130 tys. Po rozum pojdziecie lecz kasy nie będzie na odbudowanie. Tak jest z każdą inwestycja w Elblągu że jest schrzaniona. Czemu nie robi się porządku z tymi wąskimi ulicami np ul. Bema aż do ul. Łęczyckiej. Czemu nie zbudujecie torów tramwajowych aż do Dębicy . Tak damo czemu nie ma torów tramwajowych do Agrykola. I nie tlumaczcie się nieudacznicy że nie ma kasy. Po prostu nie potraficie rządzić tym miastem.
Elbląg parterowy obiekt mazurskie pipidowki kilkupietrowe strażnicy. Tv pokazywała.
Elblag w przyszłości to będzie warmińska pipiduwa i taka strażnica wystarczy . Komenda Policji tez będzie taka jak kiedyś na Gdyńskiej . Kto ma nogi niech ucieka .
A czemu na budynku jest 112, a nie 998
Bema nie może być jednokierunkowa to są ploty niby jak to sobie wyobrażacie ...
I fajnie a psiarnia nawet wykopów pod fundamenty nowej siedziby nie ma.
Lokalizacja nie koniecznie lepsza była by przy Castoramie lub Most Unijny ale zawsze można postawić tam Bazy Szybkiego Reagowania
Bo jesteśmy w UE. Jak chcesz to w razie czego możesz dzwonić na 998