44
04.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Obwodnica pólnocno-wschodnia panie prezydencie albo z tematem korków idę sprawę załatwić do TVN24 !
(2019.11.04)
powiedzcie jak deweloper zarobi na działce
(2019.11.04)

info

5  
  0
Rosnie straznica ,to troche przesada bo dlaczego parterowy budynek na miasto Elbląg 130 tys. Po rozum pojdziecie lecz kasy nie będzie na odbudowanie. Tak jest z każdą inwestycja w Elblągu że jest schrzaniona. Czemu nie robi się porządku z tymi wąskimi ulicami np ul. Bema aż do ul. Łęczyckiej. Czemu nie zbudujecie torów tramwajowych aż do Dębicy . Tak damo czemu nie ma torów tramwajowych do Agrykola. I nie tlumaczcie się nieudacznicy że nie ma kasy. Po prostu nie potraficie rządzić tym miastem.
(2019.11.04)
Elbląg parterowy obiekt mazurskie pipidowki kilkupietrowe strażnicy. Tv pokazywała.
(2019.11.04)

info

5  
  3
Elblag w przyszłości to będzie warmińska pipiduwa i taka strażnica wystarczy . Komenda Policji tez będzie taka jak kiedyś na Gdyńskiej . Kto ma nogi niech ucieka .
(2019.11.04)

info

7  
  2
A czemu na budynku jest 112, a nie 998
Jdmwpg (2019.11.04)
Bema nie może być jednokierunkowa to są ploty niby jak to sobie wyobrażacie ...
(2019.11.04)

info

4  
  0
I fajnie a psiarnia nawet wykopów pod fundamenty nowej siedziby nie ma.
(2019.11.04)

info

6  
  2
Lokalizacja nie koniecznie lepsza była by przy Castoramie lub Most Unijny ale zawsze można postawić tam Bazy Szybkiego Reagowania
jank (2019.11.04)
Bo jesteśmy w UE. Jak chcesz to w razie czego możesz dzwonić na 998
(2019.11.04)