UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ileż razy trzeba pisać wyjaśnienia, że ta lokalizacja nie ma najmniejszego wpływu na sprawność i szybkość reagowania jednostek ratowniczo - gaśniczych. Przestańcie pisać te wasze wyssane z palca obawy. Jeżeli nie rozumiecie udzielanych wyjaśnień i widać nie macie pojęcia o systemie ratownictwa to nie wypowiadajcie tych swoich mądrości. Nie dość, że to głupoty, to jeszcze podsycacie obawy mieszkańców, nie mówiąc o denerwowaniu specjalistów od ratownictwa. POWTARZAM PO RAZ ENTY LOKALIZACJA NIE SPOWODUJE UTRUDNIEŃ W RATOWNICTWIE. PO PIERWSZEJ AKCJI Z NOWEGO MIEJSCA STRAŻAKÓW ZROZUMIECIE, ŻE WASZE OBAWY SĄ BEZPODSTAWNE.
strażak bobEl