UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak Czytam niektóre komentarze to mnie krew zalewa ale to chyba zazdrości że w końcu strażacy z Elbląga doczekają się pięknej strażnicy. Zamiast krytykować przydało by się wsparcie ale mentalność Polaków nie zna granic. Polak Polakowi jakby mógł to bym nóż w plecy wsadził i tak jest w tym przypadku. Życzę szybkiego ukończenia tej inwestycji i niech dobrze służy dla całego społeczeństwa.
Strażak z OSP