A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
bardzo dobra inwestycja, brawo Strażacy.
Szybciej Zrobią cała Inwestycje na łęczyckiej Niż przystanki tramwajowe na dworcu z którymi się pier..... Długo długo
Obwodnica przez Chrobrego bedzie jak nic. Tereny są, działki nie na sprzedaż czekają na projekt no i finansowanie.
Budynek powstał migiem brawa dla pracowników firmy budowlanej
Nie wiedzialem, ze straz ma sprzet latajacy i bedzie korki przelatywac? Rozawialem z jednym strazakiem z Elblaga, sam lapal sie za glowe, ze ta lokaluzacja to porazka, bo wydluzy dojazd na miejsce, a w ratownictwie liczy sie kazda minuta.
To wytlumacz strazaku z osp, jakim cudem przejedziecie jak Bema bedzie stalo. Przelecicie, pojedziecie na okolo. Wlaczycie syrene, ale bedziecie musieli sie przeciskac, a najwieksze korki sa kolo przychodni na gorce.
A po co wyższy budynek? Na pewno podczas projektowania zostały uwzględnione potrzeby administracji Straży Pożarnej, pomieszczeń socjalnych, itd, więc po jaki uj budować wyższy? Bo tak? Bo wyższy to lepszy, ważniejszy? Którędy puścić tory na Dębicę? Wyburzyć ludziom domy? Tory tramwajowe na Agrykola? Po co? Którędy? Już kiedyś były i skoro je zlikwidowano tzn. że nie ma sensu żeby tam były. Typowy elbląski cham robiący g*wnoburze, a nie mający kompletnie pojęcia o czym pisze.
A po co wyższy budynek? Na pewno podczas projektowania zostały uwzględnione potrzeby administracji Straży Pożarnej, pomieszczeń socjalnych, itd, więc po jaki uj budować wyższy? Bo tak? Bo wyższy to lepszy, ważniejszy? Którędy puścić tory na Dębicę? Wyburzyć ludziom domy? Tory tramwajowe na Agrykola? Po co? Którędy? Już kiedyś były i skoro je zlikwidowano tzn. że nie ma sensu żeby tam były. Typowy elbląski cham robiący g*wnoburze, a nie mający kompletnie pojęcia o czym pisze.
I co im powiesz? :D
Podobno jest stary poniemiecki tunel, co ma wylot na placu slowianskim. Moze tedy?