Wybrany wątek opinii

Obwodnica pólnocno-wschodnia panie prezydencie albo z tematem korków idę sprawę załatwić do TVN24 !
(2019.11.04)
Idź
(2019.11.04)
I co im powiesz? :D
Ploterek (2019.11.05)
Jedź na skargę do Tuska do Brukseli !!! z tvn23/4 bardzo opinio twórcza telewizja ????????????
Polak Węgier (2019.11.06)
Powrót do komentarzy