Wybrany wątek opinii
Obwodnica pólnocno-wschodnia panie prezydencie albo z tematem korków idę sprawę załatwić do TVN24 !
Do moderacji
Odpowiedz
24
13
Idź
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
I co im powiesz? :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Jedź na skargę do Tuska do Brukseli !!! z tvn23/4 bardzo opinio twórcza telewizja ????????????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0